איך לבחור חברת פיתוח תוכנה

תוכן עניינים

בפוסט בבלוג זה נדווח כיצד לבחור את חברת פיתוח התוכנה הטובה ביותר עבור פרויקט פיתוח אפליקציות מותאם אישית שלך. מאמר זה מראה שלב אחר שלב כיצד לבחור את חברות הפיתוח הטובות ביותר של תוכנה לפיתוח אפליקציות תוכנה המותאמות אישית.

לפני שתבחר בחברת פיתוח תוכנה

עליך לבצע מחקר מעמיק ולבדוק את המקורות הרבים השונים שהוזכרו לעיל. שקול את פרסי התעשייה היוקרתיים ביותר שיעזרו לך לבחור את החברה הטובה ביותר לפיתוח תוכנה. לאחר שקיבלתם את ההצעות, בחרו בהצעה שלדעתכם מתאימה ביותר לעסק שלכם. אם זה עובד בשבילך, שלח לחברת התוכנה RFI או RFP. אם תזכור טיפים אלה, כעת יש לך רעיון טוב כיצד לבחור את חברות פיתוח התוכנה המושלמות. לאחר שבחרתם בחברה לפיתוח תוכנה, תקבלו את ה- rfi או rfp ובחרו את ההתאמה האופטימלית לפרויקט מתוך נתונים אלה.

כצעד פוטנציאלי שיכול לקבוע את ההצלחה או ההידרדרות המהירים של העסק שלך

שותפות לפיתוח תוכנה חייבת להיות תהליך מחושב היטב שבו הבחירה של מפתחי תוכנה חייבת להיות תואמת את התרבות והצרכים. של החברה. כדי להבטיח שתמצא את השותף המתאים ביותר לעסק שלך, ולא רק את המתאים לך, עליך לשקול צעדים אלה לפני שתתקשר עם חברת פיתוח התוכנה שבחרת.

הסבירות

היא שחברת פיתוח תוכנה טובה יקרה יותר מחברת תוכנה גרועה, ולעתים קרובות אתה מקבל את מה שאתה משלם. אל תנסה לבחור את חברת פיתוח התוכנה הזולה ביותר; הסבירות היא שחברת פיתוח התוכנה הטובה ביותר לבחירתך תהיה היקרה ביותר. כשאתה שוקל כיצד לבחור חברת פיתוח תוכנה המציעה לך ערך טוב, אתה מבין שחשוב למצוא חברות שמאתגרות את הרעיונות שלך ושואלות שאלות קשות, במקום לעקוב אחר עינייך.

ללא קשר לכך

ככל הנראה תוכלו למצוא חברת פיתוח תוכנה בהתאמה אישית המתאימה לעסק שלכם בצורה מושלמת. אם אתה מגלה שחסר לך זמן, כסף וידע לבנות צוות פיתוח תוכנה מאפס, תוכל לשקול להעביר את פיתוח התוכנה שלך למיקור חוץ לחברה לפיתוח תוכנה בהתאמה אישית. אתה מחליט להזמין צוות המספק שירותי ייצור תוכנה וכן שירותים אחרים כגון פיתוח אתרים. עם זאת, לאחר שמצאת ובחרת חברת פיתוח תוכנה לפרויקט, זה ייקח קצת זמן ומאמץ.

אז הנה 9 היבטים שיש להעריך לפני שתחליט על חברה שעליה למיקור חוץ את פיתוח התוכנה שלך

אם אתם מחפשים אפשרות זולה יותר, חברת פיתוח תוכנה יבשתית היא כנראה הגישה השגויה. שיתוף פעולה עם חברת פיתוח תוכנה יכול להיות יקר מאוד בהשוואה לפיתוח תוכנה עצמה, העסקת פרילנסרים, חיפוש מייסדים טכניים ופיתוח תוכנה בעצמך. בעוד שחברות מסוימות מנסות להפחית את הוצאות מיקור החוץ שלהן עבור תוכנות שפותחו, עדיף לחשוב על הדברים כשמתמודדים עם חברות פיתוח תוכנה.

במאמר זה אזכיר מספר עצות והצעות מועילות כיצד לבחור חברת פיתוח תוכנה לפרויקט שלך

נתתי לך רשימה של 10 טיפים כיצד להעסיק חברת פיתוח תוכנה בהתאמה אישית ועל מה להיזהר בעת הבחירה. שקול את 10 הטיפים האלה כדי למצוא את מפתח התוכנה המתאים לך, וזה יכול להועיל ביותר עבורך.

אם אתה רוצה לשכור חברת פיתוח תוכנה לעסק שלך, אתה צריך לעשות את שיעורי הבית שלך טוב. יש להם תהליך QA (QC) מוכח ומספקים פרויקטים מקודדים ונטולי שגיאות ביעילות.

עליכם ליצור קשר עם לקוחות חברת פיתוח התוכנה ואישור

הוא המפתח מכיוון שתרצו להבין היטב את המודל העסקי והפרקטיקות שלהם. ליצירת קשר עם לקוח של חברת פיתוח תוכנה, אישורים הם מכריעים מכיוון שאתה רוצה להבין היטב את המודל העסקי, התהליכים העסקיים והפעילות שלהם. יצרת קשר עם לקוח קודם של חברות פיתוח תוכנה וקיבלת אישור על התוכנית העסקית שלך ותפעולך.

עם כל הדברים האלה בחשבון

קל לבחור חברת פיתוח תוכנה שתדאג לצרכי התוכנה שלך ותקיים מערכת יחסים מתמשכת עם החברה. ישנם מקרים בהם אינך מרגיש מרוצה משירות הניתן, ולכן עדיף לבחור בחברות המובילות לפיתוח אתרים ההופכות את המשחק ההוגן עבורן.

אם אתה שוקל לעבוד עם חברת פיתוח תוכנה בהתאמה אישית

עליך לגשת לעבודה שלך כמו כל יחסי עבודה אחרים. אתה מצפה שיהיו לך רעיונות מעולים בראש, ליישם פתרון תוכנה ולהבין טוב איך לבחור את חברת פיתוח התוכנה המתאימה לך. לא פעם ראיתי חברות שמתמודדות עם ההחלטה הזו, אך אתה מבין טוב יותר במה אתה מסתבך וכיצד להחליט על צרכיהן. חברת תוכנה לרוב תרצה שתסכים לחוזה שלהם, והם יהיו מוכנים לנהל איתך משא ומתן בנושא.

התחילו שיחה
היי, צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לכם?