איך לבחור מיקרופון לפודקסט?

תוכן עניינים

יש כיום בעצם שני סוגים של מיקרופוני פודקאסט, מיקרופוני קונדנסר ו- USB – XLR הם שתי האפשרויות החשובות ביותר בכל הנוגע לבחירת סוג מיקרופון עבור מארחי פודקאסטים שרק מתחילים את הפודקאסט שלהם. אנסה לענות על השאלה לרוב מתחילי הפודקאסטים: עם איזה מכשיר תוכלו ליצור פודקאסט? אין "מיקרופוני פודקאסט הכי טובים", אבל יש, אז תקעו את הרגל בדלת הפודקאסט.

אם אתה מארח פודקאסט בו אתה הדובר היחיד

מיקרופון כליה הוא הבחירה הטובה ביותר. אם אתם מארחים פודקאסט ללא רמקול אחד, מיקרופון כיווני הוא בחירה טובה עבורכם. אם אתה מארח פודקאסט בו הרמקול היחיד שלך הוא הדובר היחיד, הם אלה שמיקרופונים כיוונים וקרדיואידים הם הבחירה הטובה ביותר.

אם אתם מתכננים לארח פודקאסט עם ראיונות קבועים או פגישות שאלות ותשובות

מיקרופונים דו כיווניים או רחבים כיוונים הם אטרקטיביים יותר, מכיוון שהם מאפשרים לכם להקליט צליל של מספר אנשים בו זמנית. אם אתה מקליט את הפודקאסט שלך במצב דו כיווני או בכל כיוון כדי שתוכל להקליט את הפודקאסט מבלי שאנשים רבים ידברו על אותו מיקרופון, בחר במיקרופון דו כיווני או במצב כיוון כל. ניתן למצוא ערכת פודקסט USB באתר audiovideo.co.il

אם הפודקאסט שלך דורש שניים או יותר אנשים עם מיקרופון משלהם

תזדקק למיקרופון עם יציאת XLR. אם אתה רוצה מיקרופון טוב של פודקאסט, שקול מיקרופון יוקרתי, כגון מיקרופון במחיר של 1,500 דולר או 2,000 דולר. זה מומלץ אם אתה רק מתחיל פודקאסט ולא בטוח איך הוא יתקבל. יש לך צליל טוב יותר – האיכות נשמרת אם אתה משתמש בכבלים שאורכם עולה על 16 מטר.

המיקרופון שבחרת חשוב אם ברצונך להשיג ערכי הפקה גבוהים לפודקאסט שלך

כגון סאונד באיכות גבוהה, איכות צליל גבוהה ואיכות שמע גבוהה לפודקאסט. המחיר שאתה משלם עבור מיקרופון פודקאסט הוא הדבר האחרון שעליך לקחת בחשבון כשאתה קונה מיקרופון. זה הגיוני לקנות מיקרופון מקצועי לפודקאסט שלך, כשאולי מיקרופון ב 100 $ מספיק לפודקאסט שאתה מפיק. אז אם אתה חדש בפודקאסט ומנסה משהו, לא הייתי ממליץ לך להשקיע במיקרופון עצמו אם הוא יקר. עם זאת, יש הרבה אפשרויות טובות, כמו הקול החשמלי RE20, אז למה לבזבז עליו את הכסף כשאפשר לקנות את המיקרופון של 700 $ בפחות ממחצית העלות של אותו מיקרופון עם איכות סאונד דומה.

מומלץ לשלב עם הפודקסט שלכם רמקולים איכותיים . הוא מספק איכות שמע המתאימה יותר לצרכי הפודקאסט שלכם, לכן עליכם לקחת בחשבון את הסטנדרט לאיכות מיקרופון הפודקאסטים. ישנן אפשרויות רבות וטובות, כגון הקול החשמלי RE20, אך הקפד לנסות אותן ולבדוק את עלותן והאם הן מספקות איכויות שמע מספיקות פחות או יותר בכדי לענות על צרכיך.

אני לא ממליץ על אף אחד מהמיקרופונים הפודקאסטים הפופולאריים יותר כבחירה הראשונה שלך

אך המיקרופונים המכוסים למטה יעזרו לך להישמע טוב מההתחלה. לסיכום, מיקרופון דינמי הוא משהו להתחיל איתו, ואם אתה רוצה לשדרג את המיקרופון הנוכחי שלך או להפעיל פודקאסט ראשון, זה יעבוד בשבילך. מיקרופון כולל טוב לפודקאסט יכול להיות טוב כמו כל מיקרופון אחר בשוק, אם לא טוב יותר מחלקם.

ישנם מספר מיקרופונים טובים של פודקאסטים הבולטים ממספר סיבות. אם אתה מדבר עם כמה פודקאסטים שהשתמשו במיקרופונים האלה וכמו כולם, נראה שהם מיקרופונים למתחילים, אך חלק מהפודקאסטים השקיעו בגדול בציוד הפודקאסט שלהם.

במידת האפשר

אני ממליץ לנסות כמה מיקרופונים לפני שתחליט איזה מהם מתאים ביותר להקלטת הפודקאסט שלך. מניסיוני האישי כאורח פודקאסט, רכשתי מיקרופון עם כבל USB המחובר לטלפון הנייד שלי, אותו הקלטתי לבד או עם אורחים מרחוק. מיקרופון USB זה בסדר כשאתה חושב איך לבחור מיקרופונים לפודקאסטים, אבל זה לא מיקרופון פודקאסט טוב למי שמצפה להקליט ראיונות רבים למרחקים ארוכים בסביבה רועשת ופחות אמינה.

מיקרופון XLR הוא המיקרופון המקצועי ביותר בפודקאסטים ברמה, אך עליכם להשקיע גם במיקסר ממשק שמע. XLR הוא Pro – משומש, אתה יכול לשדרג את הכבל של המיקרופון שלך יחד עם רכישת מיקרופון פודקאסט חדש.

אם אתה מעוניין בפודקאסטים

מדריך זה יעזור לך לבחור את הציוד הדרוש לך: מיקרופון, דרך להקליט את שמע המיקרופון ותוכנת מחשב לערבב אותו לפודקאסט שלך. אם אתה רוצה ליצור פודקאסט, מיקרופון USB הוא בחירה מצוינת, אך ברגע שיש לך מיקרופון פודקאסט טוב שבחרת עבור מה שאתה צריך, אתה יכול להשתמש בו כדי להקליט כמה ראיונות פודקאסט פנטסטיים מרחוק. לפני שנתחיל, עם זאת, עלינו לבדוק כמה דברים שיש לקחת בחשבון לפני שאתה קונה את המיקרופון שלך לפודקאסטים.

התחילו שיחה
היי, צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לכם?