איך לבצע מחקר מילות מפתח?

תוכן עניינים

ביצוע מחקר מילות מפתח יכול לאפשר לנו לדעת מה מידת התחרות בביטויים שונים בהם אנחנו רוצים להופיע בגוגל. את המחקר עצמו מבצעים באמצעות כלים ייעודים של גוגל, שיכולים לאפשר לנו לדעת כמה חיפושים יש על כל ביטוי, ועד כמה הוא תחרותי. למקדמי אתרים מקצועיים מאוד, יש גם כלים נוספים לביצוע מחקר מילות מפתח, כמו תוכנות מיוחדות שמחפשות ומוצאות ביטוי זנב ארוך. חברות קידום אתרים מקצועיות מבצעות את מחקר מילות המפתח כאחת הפעולות הראשונות בניהול הקידום האורגני של כל לקוח שפונה אליהן, אפילו, כבר בשלב הצעת המחיר.

מה זה מחקר מילות מפתח?

מחקר מילות מפתח, זה מחקר שנועד לאפשר למקדם האתרים וללקוח לדעת עד כמה תחרותי תחום העיסוק של הלקוח. מילה מפתח שמחפשים הרבה פעמים מדי חודש משתמשי גוגל היא מילה תחרותית מאוד – כי כולם רוצים להופיע בה בתוצאות החיפוש הראשונות. חברת קידום אתרים שפועלות באופן חכם בוחרת לקדם את הלקוחות שלה לא בביטויים התחרותיים ביותר, אלא דווקא בביטויים שיש בהם מעט תחרות או תחרות במידה פחותה יחסית.

למה חשוב לבצע מחקר מילות מפתח?

חשוב מאוד לבצע מחקר מילות מפתח, כי זה יאפשר לנו לבנות טוב יותר את עץ האתר שלנו ואסטרטגיית הקידום והתוכן של האתר שלנו. כאשר אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו באופן אורגני וגם כאשר אנחנו רוצים לקדם אותו באופן ממומן אנחנו חייבים לעשות זאת על בסיס מחקר שוק ומחקר מילות מפתח מעמקים. כך, נוכל לחסוך לעצמנו הרבה מאוד כסף ועבודה קשה לשווא.

איך מקדם אתרים מקצועי יכול לבצע עבורך מחקר מילות מפתח לקידום אתרים אורגני?

מקדם אתרים מקצועי יכול לבצע עבור כל לקוח בכל תחום מחקר מילות מפתח לקידום אתרים אורגני שיישא תוצאות בשטח. חשוב להיות מודעים לכך שקידום אורגני טוב הוא עבודה לטווח הארוך ולא רואים בו תוצאות מיידיות. אם אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו באופן אורגני בגוגל אנחנו חייבים שתהיה לנו הרבה מאוד סבלנות. לוקח לפעמים מספר חודשים עד שהאתר שלנו יכול להגיע לדפים הראשונים בתוצאות החיפוש – זה כמובן תלוי בהרבה מאוד משתנים שונים כמו: התחום העיסוק שלנו, התחרות שיש בו, המצב הראשוני של האתר מבחינת הקידום ועוד… . 

בסופו של דבר, קידום אורגני זה צעד חכם מאוד שכדאי לרוב העסקים להשקיע בו. הקידום האורגני יכול לאפשר לנו להגיע לכמות לקוחות גדולה יותר כך שהעסק שלנו יהיה הרבה יותר רווחי. כמו בהרבה דברים בחיים, בשביל שנרוויח את פירות הקידום האורגני, אנחנו צריכים להיות מוכנים להוציא עליו כסף. רק השקעה בקידום של זמן, כסף והרבה עבודה ותכנון פעולות נכון תסייע לנו לקדם את האתר שלנו ולשמור עליו בתוצאות חיפוש טובות בגוגל.

התחילו שיחה
היי, צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לכם?