איך לייצר יותר לקוחות עם קידום באינסטגרם לבעלי עסקים

תוכן עניינים

בשנים האחרונות אינסטגרם הפכה לאימפריה. בעוד שפעם אינסטגרם נחשבה לאפליקציה של תמונות יפות בלבד, כיום היא מעצמה לבעלי עסקים עם חשיפה אדירה, אפילו יותר מפייסבוק שכבר לא כל כך ידידותית לבעלי עסקים ובעלי עמודים עסקיים בפלטפורמה. איך ניתן לייצר יותר לקוחות בעזרת קידום באינסטגרם? ומהו התוכן שצריך לקדם על מנת להצליח?

קידום באינסטגרם לבעלי עסקים

יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שהדיגיטל הוא העתיד. אם פעם הכל היה מתרחש בכתב, בעיתונים, בשלטי חוצות (שעדיין אפקטיביים), כיום רוב הקידום הוא כמובן באינטרנט, וזה גם הדבר שהכי מצליח. קידום אורגני עשוי לקחת יותר זמן מאשר קידום ממומן, אבל היתרון הענקי בו הוא כמות הלקוחות האיכותיים שמגיעים במקום לקוחות שאינם רלוונטיים כלל למה שאנחנו מנסים לקדם.

אז איך מייצרים עוד הכנסה ומשיגים עוד לקוחות? זו שאלה טובה. נבחן את השאלה הזו בכך שנשאל את עצמנו: מה אנחנו מנסים לקדם בעצם? נבחן לעומק את השירות או את המוצר ולפי זה נפלח את קהל היעד שלנו מבחינת גיל, תחביבים, תחומי עניין שונים והימצאותם ברשתות החברתיות, שזה בעצם הדבר הכי חשוב. 

אתם תמיד צריכים לזכור, תוכן איכותי מביא לנו: יותר מעורבות – יותר חשיפה – יותר לקוחות – יותר פרנסה – יותר הצלחה – יותר הכרה. ומי לא רוצה להצליח ולהיות מוכר בתחום עיסוקו? האם אתם רוצים להצליח באמת ולעשות את מה שאתם אוהבים? אין אף בן אדם בעולם שיענה "לא" על השאלה הזו. 

איך מייצרים תוכן איכותי באינסטגרם?

חשוב לפנות לרגש. רגש זה דבר שתמיד עובד, גם בקידום וגם בשיווק, יחד עם הנעה לפעולה והמטרה הסופית – שהלקוח ייכנס לאתר או לעמוד, יתעניין במוצר או בשירות אותו אתם מציעים ובסוף אף יבחר לרכוש אותו. חשוב שהשירות יהיה נגיש, זמין, איכותי ומקצועי כך שניתן יהיה לשמר לקוחות קיימים בנוסף לחדשים. 

התוכן שלנו חייב להיות ויראלי, מעניין, פורץ דרך, מקורי, ללא כל שימוש בזכויות יוצרים (כי בזה אתם לא מעוניינים להסתבך) ופונה לרגש של לקוחות. אפילו מציע להם פיתרון לבעיה מסוימת שיש להם, או מספר על בעיות שכל אחד יכול להתחבר אליהן ואז מניע לפעולה, מציע את השירות או את המוצר באופן ברור ומדויק.

כיום, עם כל הפיצ'רים שיש באינסטגרם, אפשר בהחלט להגיע לתוצאות יפות, וליצור סטורי מעניין, גרידים של תמונות מדליקות בפיד העמוד, סרטונים מדליקים וכל דבר שיכול למשוך את עין הצופה. באמצעות המערכת שלנו, Smartraffic, תוכלו להגיע לקהל היעד שאתם רוצים מבלי להשקיע או לבזבז כמויות של שעות אינסופיות במעורבות עם גולשים ומחיקת דברים לא רלוונטיים.

אנו מתמחים בהגדלת כמות העוקבים באינסטגרם, בדגש על עוקבים איכותיים, רלוונטיים למוצר או השירות אותו אתם מציעים, לייקים ומשתמשים בצורה אוטומטית כך שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר, והכל בקידום אורגני טהור ללא כל צורך בהוצאה כספית על קידום ממומן. 

אז למה בעצם לבזבז שעות עבודה יקרות, הרי זמן שווה כסף! כמובן שחובה להשקיע במותג שלנו אבל לא בכל מחיר, ובדיוק בשביל זה אנו קיימים. נשמח לעזור לכם בסלילת הדרך של המותג שלכם באינסטגרם בקידום אורגני שעובד ומביא תוצאות, וכך תוכלו להתמקד בדברים חשובים אחרים בזמן שאנו נעשה את כל העבודה בקידום. עם המערכת שלנו אתם בהחלט יכולים להיות רגועים. 

אם אתם מעוניינים בקידום באינסטגרם לבעלי עסקים, להיכנס לתוך עולם הדיגיטל בגדול, בלקוחות חדשים ואיכותיים ובהכנסה נוספת, אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולעשות מהפך אמיתי בעולם הדיגיטל בדגש על פלטפורמת האינסטגרם.

התחילו שיחה
היי, צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לכם?