כמה עולה לבנות אתר

תוכן עניינים

אחת השאלות הראשונות שאנשים שואלים בעת יצירת אתר לעסקים קטנים עם וורדפרס היא: "כמה עולה לבנות אתר ?." אנשים רבים שואלים אותי לעתים קרובות כמה באמת עולה בניית אתר, ואני בטוח שכן. כמה עולה לך לבנות את האתר שלך ולשם מה אתה בונה אותו?

אם אתה יוצר אתר לעסק קטן, כמה עולה לך ליצור את האתר ולשם מה אתה בונה אותו? אם אתה עושה דמות כזו, איך תוכל לדעת אם אתה משלם יותר מדי או לא?

אם אתה מדבר עם חברת עיצוב אתרים מקצועית כמו WebFX, כמה עולה לך ליצור אתר וכמה זמן אתה בונה אותו? הוא לוקח בחשבון את מספר הבקשות ממומחים ומדבר על עלות בניית האתר מבחינת מספר הדפים, גודל כל עמוד וכמות התוכן באתר.

כמה עולה יצירת אתר תלוי בשירות אירוח האתרים שבחרת ובמספר העמודים באתר שלך. זה תלוי אם אתה מציע או לא מציע את עלות בניית האתר שלך.

העלות של אתר לעסקים קטנים משתנה בהתאם לצרכים העסקיים שלכם ולמורכבות האתר

עלות האתר יכולה להשתנות מאוד, בעיקר בהתאם לסוג האתר הנחוץ לכם, לאופן בו בחרתם לפתח ומספר העמודים באתרכם. העלות של אתרים לעסקים קטנים משתנה גם בהתאם לסוג האתרים הנחוצים, לגודל האתר ולמורכבות האתר.

אם אתה רוצה יותר התאמה אישית ושירות טוב יותר

יש גם פיתוח אתרים מותאם אישית. אם כרגע יש לך יותר זמן וכסף, בניית אתר יכולה להיות הרבה יותר זולה מאשר העסקת מעצב או מפתח אתרים מקצועי. אתה צריך להשקיע הרבה זמן, אבל אתה יכול להוזיל את העלויות שלך על ידי בניית האתר שלך.

יתכן שתוכל לשכור מעצב אתרים מקצועי שייצור את האתר שלך מסיבות שונות

אך העלות תשתנה. תלוי בסוג האתר שאתה בונה ומעצבי האתרים שאתה שוכר, תשלם סכום אחר עבור אתר. אם עלות פיתוח האתר גבוהה למדי, תוכלו להפריש אלפי דולרים מכיוון שהמחירים אינם צפויים כשמדובר בדברים כמו עיצוב אתרים.

לכן ריכזנו כלי המחשב כמה עולה אתר. לאחר מכן נדון במה עליכם לשלם אם ברצונכם להעסיק מישהו שייצור את אתרכם עבורכם, ולא אנשים שיוצרים אתרים למחייתכם. תוכלו לקרוא עוד על עלות עיצוב אתרים מחדש במאמר שלנו על עלות עיצוב אתרים.

אם תשכיר חברה לפיתוח אתרים בהתאמה אישית, העלות הממוצעת של אתר תהיה בין $ 5,000 ל- $ 20,000. רק וודא שאתה מודע לכך שהוא יכול להיות נמוך עד $ 3000 או $ 6000, או אפילו עד 20,000 $.

אם ברצונך ליצור אתר לחברה בינונית, תצטרך לצפות למחיר של בין $ 5,000 ל- $ 6,000, בהתאם למספר התכונות, העמודים והכלים הנדרשים. אתר עסקי יכול לעלות בין 4,500 ל -7,200 דולר, בעוד 6,760 דולר הם עלות הקמה, בנייה ויצירה של תוכן של אתר בסיסי.

אנו רואים כי העסקת מעצב אתרים היא כנראה יקרה בהרבה משימוש בבונה אתרים. דרישת תעריף אחיד לבניית האתר שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר לנהל ולגדול את עסק העיצוב שלך.

אם אתה יכול להרשות לעצמך

לעבוד עם מעצב אתרים כדי להתאים את האתר שלך לצרכים ולמפרטים המדויקים שלך היא השקעה נהדרת שבוודאי תשתלם בטווח הארוך. בונה אתרים מקל עליך ליצור אתר משלך וזה לא משנה אם אתה מתחיל לחלוטין או מפתח מנוסה. לא משנה מה הכישורים שלך, עליך להשתמש בבונה דפי אינטרנט כדי ליצור את דפי האינטרנט שלך.

כדי ליצור אתר קטן, אתה זקוק לתקציב עבור שם תחום ואירוח אתרים. אתה יכול לבנות את האתר שלך רק עבור עלויות אירוח ודומיין, אך אם אתה בונה אותו על סמך המצב שלך, אתה יכול בסופו של דבר לשלם עבור כלים ושירותים נוספים.

עכשיו שאתה יודע אילו כלים אתה צריך

בוא נסתכל כיצד תוכל להעריך את עלות בניית האתר. אתה יכול לרשום את העלויות עבור כל ההיבטים הנדונים ולקבל מושג כמה יעלה לשכור מעצב אתרים. בסוף מדריך זה תוכלו לקבוע כיצד הכי טוב לבנות את האתר שלכם, מה זה אמור לעלות וכמה התקציב עבור שמות דומיינים ואירוח אתרים. כמה צריך לעלות האתר שלי ומה זה צריך לעלות עבור הדומיין, האירוח, שמות הדומיינים ושירותי הדומיין?

התחילו שיחה
היי, צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לכם?