ממתקים ממותגים לעסקים וחברות

תוכן עניינים

סוכריות בהתאמה אישית הן אופציה נפלאה לכנסים, ירידים ואירועי חברה אחרים כדי לייצר התלהבות מהעסק שלכם ולקבל עומס סוכר. עם הניסיון הרב שלנו במכירת ממתקים מחברות המסייעות לחברות כמוך לקדם מוצרים ושירותים, אנו בטוחים שנוכל ליצור ממתקי קידום מכירות ייחודיים בכדי להתחיל את השיחה. אנו יכולים להמציא משהו לכל תקציב ואירוע בכדי לוודא ששמכם ומיתוגכם הם מוקד. אנא עיין במגוון הממתקים שלנו או צור קשר עם צוות היצירה שלנו כדי לדון בדרישות המתוקות שלך.

אוסף הממתקים הקידוםיים שלנו ארוז במבחר רחב של ממתקים לקידום החברה או הארגון שלך. חלק מהמוצרים הפופולאריים ביותר הם סוכריות על מקל, שקיות פאדג 'רטרו ומסורתי, אטומי פרי ופסטילי ג'לי ללא סוכר.

ממתקים ממותגים

חטיפים ומשקאות ממותגים הם אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. ממתקים בהתאמה אישית הם מושלמים לירידים, השקת מוצרים, ארוחות ערב וכנסים אוניברסיטאיים וארגוניים. ממתקי קונדיטוריה וממתקים מעולים גם למתנות לקידום מכירות ויכולים לשמש לסוגים רבים של אירועים פרטיים ועסקיים, מתנות קידום מכירות ותזכורות לאירועים עבור המותג שלכם.

לממתקי המותג אין אורך חיים של תחתיות וכוסות

אך יש להם מושך מיידי ומתקבלים היטב. זול וקל לחלק באמצעות דיוור, מיקומי מפגשים, אירועים או ברחוב, ממתקי קידום מכירות כגון שוקולד הם הזוכים הטעימים. כ- 7 מתוך 10 מותגים רואים במוצרי קידום מכירות ערך כדי להשיג יעדים שיווקיים (PPAI Research, 2017) ומשקאות מתוקים הם דרך בעלות נמוכה להגיע ללקוחות שלך במחיר של 5p בלבד לנפש.

עם פרסום מזון לעסק שלך

ממתקי מותגים מותאמים אישית יכולים להפיץ את המותג שלך ולהמתיק את המסר של החברה שלך. מבין כל המאכלים שעליהם אתה מפרסם את העסק שלך, ממתקים ממותגים מותאמים אישית אלה מפיצים את המותגים שלך וממתיקים את המסר הארגוני שלך.

אנו מציעים מגוון אפשרויות אריזה

כולל אריזה בהתאמה אישית, סוכריות אבן בהתאמה אישית, סוכריות על מקל, סוכריות ושעועית ג'לי. אנו גם ספקים מובילים של נענע קידום מכירות, ביסקוויטים, אגוזי שוקולד ומזונות אחרים. בנוסף לסוכריות חברה פופולריות וסוכריות זורמות, אנו מציעים גם סוכריות מיני קלאסיות.

ממתקים בהתאמה אישית הם המתנה המושלמת

בין אם לאמא שלך, כמתנה ארגונית ובין אם היא תמריץ לעסק חדש, האפשרויות לממתקים בהתאמה אישית הן אינסופיות. ממתקי קידום מכירות מגיעים בצורות רבות – ממתקים ממותגים, ממתקי קידום מכירות, ממתקים בהתאמה אישית, סוכריות על מקל ממותגות, עוגיות הון מותאמות אישית, מטבעות שוקולד בהזמנה אישית, ממתקים בהזמנה אישית ועוד ועוד – עיינו במגוון שלנו עוד היום וגלו את מכלול הממתקים המותאמים אישית בבריטניה. סה"כ סחורה סה"כ סחורה עוסקת בסך הכל בשוקולד פרסום, ממתקים ומשקאות שמשתלבים בקמפיינים שיווקיים, החל ממסבכות מודפסות ושעועית ג'לי ממותגת ועד לכרטיסי נענע לקידום מכירות ונפוליטאנים שוקולדיים.

שוקולד הוא מתנה קלאסית המקובלת על לקוחות בכל הגילאים. ההזדמנויות השיווקיות שלך הן בלתי מוגבלות עם סוג זה של ממתקי מותג. התאימו אישית ממתקי קידום מכירות עם שם המותג שלכם בצורה פשוטה וייחודית.

אסטרטגיה עסקית זו נותנת לממתקים תמריץ לא רק לגרום להם להיצמד, אלא גם לגרום להם להרגיש מיוחדים. ממתקים, ממתקים וביסקוויטים ממותגים הם אחת מאפשרויות הפרסום והסחורה הטובות ביותר כדי לענות על טעמם של כל סוגי הקהלים.

חטיפי שוקולד מתוקים אלה וסוגים אחרים של ממתקי קידום מכירות עובדים היטב ברוב הסביבות

הם פופולריים בכנסים, בפגישות גדולות, בירידים, באירועים מיוחדים ובתערוכות. הם נותנים נופך נחמד לחדרי המתנה, שולחנות ושולחנות קבלה ומקבלים קבלת פנים חמה.

מבחינה עסקית מתנות כמו ביסקוויטים, ממתקים מבושלים ושוקולדים הם מתוקים יותר. הם ממותגים בלוגו שלך ונשארים זמן רב יותר בזיכרון הלקוחות. הלקוחות תמיד שמחים כאשר הם מקבלים פינוק מתוק לפני פגישה או נענע דקה לאחר הארוחה.

ממתקי פרסום הם אחת הדרכים הפופולריות ביותר להתייחס ללקוחות שלך לקידום המותג שלך

ממתקי פרסום כל כך פופולאריים בעולם התאגידי שלעתים קרובות מכנים אותם "ממתקים ארגוניים" ומשמשים לרוב לקידום מותג. החל ממיתוג בקבוקי שמפניה ועד בירות פרסום למנהלים, קופסת שוקולדים עם הלוגו שלכם מזמינה את הלקוחות שלכם לחגוג איתכם.

עם ממתקים בכל גווני הקשת, קל לקחת את סגנון המתנה לגבהים חדשים. הסלופ המתוק המפורסם שלנו הוא אוסף ימי פופולרי, ואילו טווח השוקולד הנאסף, שוקולד סוס כהה וקוקאו סאנטה הוא אוסף מושלם של הכרת תודה.

הנמענים ירגישו מחוברים יותר למותג שלך בכל פעם שהם שותים חתיכת ממתקים שלך. הלקוחות יעריכו את נדיבותך ויעדיפו להמליץ לך על חבריהם ושותפיהם העסקיים. מקרים אלה ייצרו יותר אינטראקציות ויובילו להתרשמות חיובית ומתמשכת יותר.

התחילו שיחה
היי, צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לכם?